Новини

Compass Engineering отримала найвищий партнерський статус APC by Schneider Electric — Elite Partner

Він присуджується інтеграторам, які показали визначні результати і продемонстрували високий професіоналізм у просуванні рішень APC з інженерної інфраструктури центрів обробки даних.

Для отримання найвищого партнерського статусу команда Compass Engineering реалізувала низку проєктів для великих вітчизняних компаній та органів державної влади. Окрім виконання обсягів продажів, фахівці інтегратора пройшли необхідне навчання та сертифікацію за програмами виробника.

«Віднині нам доступні переваги партнера найвищого статусу, такі як розширений спільний маркетинг, гнучка комерційна політика, пріоритетна сервісна підтримка, максимальний доступ до інструментів конфігурації рішень, — пояснює Денис Слюсарчик, директор Compass Engineering. — Зрозуміло, що насамперед від цього виграє замовник, якому ми можемо пропонувати конкурентоспроможні ціни та якісний сервіс передових інфраструктурних рішень APC by Schneider Electric».

«Багаторічна співпраця між нашими компаніями вже створила необхідне підґрунтя для реалізації Compass Engineering проєктів будь-якої складності. Вітаємо партнера з черговою перемогою та запевняємо, що і надалі забезпечуватимемо всебічну підтримку в межах нашої партнерської програми», — зазначив Володимир Дохленко, директор департаменту Secure Power компанії APC by Schneider Electric.APC by Schneider Electric – найбільший виробник рішень для високонадійної інфраструктури електроживлення та інфраструктури ІТ систем та центрів обробки даних. Компанія створена в 1981 та з 2007 входить у склад корпорації Schneider Electric. Schneider Electric – світовий лідер з електротехнічних рішень, компанія створена у 1836 році, має представництва у понад ніж 100 країн світу, має у своєму штаті понад 130000 співробітників, оборот компанії у 2020 році понад 25 млрд Євро.
https://www.apc.com/ua/uk/who-we-are/apc-history.jsp