Новини

5 ключових переваг які роблять Compass Engineering затребуваною за межами України

1. Спеціалізація.

Compass Engineering зосередила свою увагу на побудові саме інженерної та ІТ-інфраструктури. Чіткий фокус дає нам змогу бути прискіпливими до якості й доводити до досконалості комплексні рішення, у яких потрібно поєднувати продукти різних виробників. Ми не намагаємося бути експертами з усього. Для нас важливо знати, що наші системи – це основа будь-якого сучасного бізнесу, і ми маємо створити її якісно. Зазначимо, що компанія має ліцензії та дозволи на всі види профільної діяльності.


2. Кваліфікація працівників.

Люди – це наша гордість! Понад 50 сертифікованих фахівців, відданих справі. Тішимося тим, що нам вдалося зібрати команду, яка має спільні цінності: взаємоповага, демократичний підхід, відповідальність.


3. Власні розробки як доповнення до рішень провідних світових виробників.

Портфельна стратегія компанії передбачає співпрацю з лідерами ринку за різними напрямами, щоб гарантувати замовникам технологічну актуальність, якість і сервіс. При цьому ми маємо наснагу та компетенції, щоб створювати власні рішення там, де бачення глобальних гравців не враховує нюансів. Ми завжди стараємося забезпечити найкращі умови, щоб додана вартість від співпраці з нами здебільшого мала інтелектуальні складники проектний, інженерний і сервісний.


4. Система менеджменту і проектний підхід.

Одна з основних компетенцій, яка дає змогу Compass Engineering бути конкурентоспроможною на зовнішніх ринках, – це система менеджменту, що передбачає проєктний підхід. Одразу зазначимо, що вона відповідає стандартам ISO 14001:2015 та ISO 9001:2015. Стандартизація, сучасні підходи і системи управління проектами забезпечують виважену, синхронну роботу всіх елементів реалізації проектів.


5. Досвід.

І, звісно, все назване вище підкріплено практикою. Досвід загартував нашу систему менеджменту й персонал. Ми мали час і привід, щоб перевірити і наші підходи до управління, і технології, які використовуємо. Ключові «поправки на дальність» уже зроблено, але ми продовжуємо навчатися і вдосконалюємося щодня.


Завантажуйте буклет про Compass Engineering: