Новини

Інфраструктурні рішення HPE для медичних цифрових архівів

Автоматизація медичної сфери разом з підвищенням якості надання послуг принесла складнощі, які з подальшим розповсюдженням цифрової моделі поведінки будуть передбачувано збільшуватися. Одна з них – зростання об’ємів електронних даних.

Особливість зберігання медичної інформації полягає в тривалому терміні її зберігання, який може досягати десятиліть. Інша особливість - забезпечення великої швидкості доступу до інформації, оскільки від цього може залежати своєчасність та правильність призначеного лікування пацієнтові. При цьому вартість зберігання має бути мінімальною, особливо коли мова йде про державні заклади охорони здоров’я.

Інфраструктурні рішення НРЕ для медичних цифрових архівів (PCAS, тощо) на базі горизонтально масштабованих систем збереження даних гарантують, що у медичного закладу ніколи не виникне дефіцит ресурсів збереження.

Рішення базуються на системах збереження HPE Scality Object Storage та HPE Qumulo ScaleOut NAS на базі платформи Apollo 4200/4510

Масштабуються від 50ТБ до сотень Петбайт

Гарантують відмінну доступність даних та можливість побудови недорогих катастрофостійких сховищ

HPE Scality Object Storage – ідеально підходить для сучасних архівів, сховищ контенту, а також хмарних рішень. Рішення об'єктної системи зберігання HPE для адаптивного управління даними підприємства Scality поєднуються з гібридними сховищами, які підтримують хмарні технології, та гнучкими файловими службами. Крім того, дозволяють використовувати модель хмарних послуг скрізь, де знаходяться програми та дані.

Платформа Apollo 4200/4510 – це спеціалізована серверна система, яка застосовується для обробки великих обсягів даних. Рішення відрізняється оптимальним поєднанням обчислювальної потужності, ємності і витрат, необхідних на обслуговування. Конструктивно ці системи побудовані у вигляді шасі, в які встановлюються серверні модулі, що відрізняються числом накопичувачів, які розміщуються у внутрішніх корзинах серверних вузлів. Число накопичувачів формату LFF становить 28 і 60 відповідно для Apollo 4200 і 4510. Обчислювальні ресурси у цих модифікації ідентичні і включають в свій склад по два процесори від Xeon серії SkyLake та IceLake (у версії Gen 10 Plus). Шасі Apollo 4500 побудовані в форм-факторі 4Uі можуть встановлюватися в стандартний монтажний 19-дюймовий шафа, а 4200 у форматі 2U 19-дюймів.

Qumulo - програмне забезпечення для зберігання файлів, яке інтегрується із адаптованими платформами HPE Apollo 4200 Gen10. Завдяки поєднанню можливостей Qumulo та HPE можна легко масштабувати кластер, просто додавши додатковий вузол, тоді як файлова система Qumulo автоматично його перебалансує.

Величезною перевагою спільного рішення Qumulo HPE є те, що можна використовувати 100% свого наявного сховища. В разі наближення до 100% потужності не відчуваєься погіршення продуктивності завдяки функції розширення одним натисканням кнопки. Це рішення призначене для управління мільярдами та мільярдами файлів незалежно від розміру чи розташування.

HPE Apollo 4200 Gen10 не тільки забезпечує безпеку даних але й містить InfoSight, який надає можливість передбачити та запобігти інфраструктурним проблемам до їх виникнення, доповнюючи дані Qumulo в режимі реального часу. Аналітика Qumulo дозволяє адміністраторам краще зрозуміти картину використання сховища даних і легко ідентифікувати проблемних клієнтів і файли, дозволяючи їм зосередитися на своїх даних, а не на інфраструктурі зберігання.

Сфера охорони здоров'я гостро потребує трансформації та оновлення. рішення НРЕ здатні підвищити ефективність надання медичних послуг, домогтися кращих результатів, а також перетворити зібрані дані в аналітичну інформацію, яка допомагає досягти кращого розуміння медичного стану пацієнтів.