Новини

Як ми побудували резервний майданчик за кошти міністерства закордонних справ Данії

На початку березня 2022 року, коли Київ опинився під загрозою окупації, а ракетними ударами руйнувалася інфраструктура міста, державною установою було прийняло рішення про створення резервного майданчика на заході України.

Він мав забезпечити міграцію обладнання та підтримати безперервність надання ІТ-сервісів з дотриманням всіх необхідних вимог щодо надійності, відмовостійкості та енергоефективності. Загальна запланована потужність центру становила 30 кВт.

Дослідивши потреби замовника, наші спеціалісти максимально оперативно провели обстеження об’єкту та технічний аналіз вимог і можливостей. А вже через тиждень представили проєктне рішення замовникові з подальшою презентацією донору - агенції EUACI та міністерству закордонних справ Данії.

За результатами захисту, донор відмітив високу якість та значний рівень деталізації, які характеризували пропозицію, як гарно пропрацьовану, а також таку, що представляє собою цілісне комплексне рішення. До складу комплексу забезпечення роботи критичної інфраструктури увійшли всі необхідні інженерні системи.

В стислі терміни відбулося постачання обладнання на об’єкт з Європи, а саме доставлено системи безперебійного живлення, системи охолодження та розміщено ІТ-обладнання замовника. Після чого проведено монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Реалізація всього проєкта від моменту постановки задачі до введення в експлуатацію зайняла рекордні 4 тижні і це попри ускладненні в логістичних процесах під час військового стану.

Професіоналізм команди Compass Engineering і швидкість реалізація проєкту у непростих реаліях сьогодення були високо оцінені замовником та донором.

Дізнайтесь більше про те, де брати гроші на ІТ-проєкти з досвіду СЕО Compass Engineering, Віталія Роздобутько.

Або звертайтесь за консультацією до:

Віталія Роздобутько v.rozdobutko@compass-engineering.com.ua,
Антона Падія a.padiy@compass-engineering.com.ua,