Новини

Compass Engineering стає провайдером мережних рішень Ruckus

Компанії домовилися про партнерство на тлі забезпечення замовників Compass Engineering якісним бездротовим зв’язком.

Статус Ruckus Networking Solution Provider підтверджує кваліфікацію інженерів компанії та відкриває доступ до широкого спектру можливостей партнерського середовища Ruckus.

Передбачається, що інтелектуальні бездротові рішення Ruckus увійдуть до складу галузевих рішень Compass Engineering. Так, їх вважають чудовою платформою для готельного бізнесу, закладів охорони здоров’я, освітніх установ, невеликих офісів, торгівельних площ та складів.

Завдяки технології адаптивних антен, власної розробки Ruckus, компанії вдається значно підвищити продуктивність, надійність і пропускну здатність мереж Wi-Fi. При цьому, Ruckus позиціонується в середньому ціновому сегменті, що робить якість доступною для замовників Compass Engineering.

Варто зазначити, що це єдиний вендор, рішення якого сертифіковано для роботи з безпровідними мережами покоління Wi-Fi 6.Компанія пропонує повний спектр Wi-Fi обладнання: точки доступу ZoneFlex, контролери ZoneDirector/SmartZone, комутатори ICX, хмарні сервіси, програмне забезпечення Ruckus, офіціальну підтримку та аксесуари.