Новини

Про гарантоване електроживлення для державного підприємства

Коли наш секретний замовник, який входить до складу правоохоронних органів, мав переїхати на нову локацію, перед ним постало питання розбудови серверного приміщення, яке могло б обслуговувати адміністративні процеси та інженерну інфраструктуру будівлі.

Новий офіс радував простором і рівнем природного освітлення, але, на жаль, жодним чином не враховував специфіки діяльності організації, зокрема вимог безперервності процесів, безпеки та заходів її забезпечення на всіх рівнях. Для організації надзвичайно важлива підтримка працездатності обладнання. Тому до систем гарантованого електроживлення було прикуто особливу увагу замовника.

Жорсткі вимоги щодо сертифікації обладнання і навіть окремих його складників значно обмежували простір реалізації, але й водночас прозоро натякали на виробника, чия продукція не тільки відповідає вимогам, а й, по суті, формує їх: АРС уже багато років є галузевим стандартом.

На етапі тендера Compass Engineering, яка запропонувала рішення нашого партнера АРС, конкурувала з іще одним відомим виробником А-класу. Коли умовні ринкові ваги було збалансовано, інженерам Compass Engineering вдалося перемогти та переконати замовника в доцільності використання АРС за рахунок виняткової технічної компетенції.

За результатами проєкту забезпечено життєздатність інженерних систем будівлі, а комутаційне серверне приміщення отримало надійну систему гарантованого електроживлення.

Нагадаємо, що нещодавно Compass Engineering отримала найвищий партнерський статус APC by Schneider Electric — Elite Partner.