Новини

Розширили виробництво електрощитового обладнання

Недарма навіть конкуренти зауважують здатність Compass Engineering реалізовувати проєкти «під ключ» винятково власними силами. Це одна з переваг, яку ми плекаємо в інтересах замовників. Наявність усіх ключових компетенцій і здатність контролювати процес від проєктування до пусконалагоджувальних робіт – це шлях до лояльності клієнтів. 
Навіть у таких деталях, як електрощитове обладнання, ми хочемо мати найвищу якість.

Щоб мінімізувати залежність від зовнішніх постачальників та унеможливити поставку неякісного обладнання чи зрив термінів, налагоджено власну лінію виробництва електрощитового обладнання.

Нам знадобився рік для того, щоб підготувати основу для масштабування виробництва. Компанія отримала необхідні ліцензії, була сертифікована за напрямом, а наші спеціалісти пройшли відповідне кваліфікаційне навчання.

Зараз виробництво здатне повністю задовольнити проєктні потреби компанії в електрощитовому обладнанні та забезпечити замовників якісною продукцією. Compass Engineering пропонує комплексну послугу – від етапу технологічного інженерного проєктування низьковольтного електрощитового обладнання до безпосереднього проведення професійних пусконалагоджувальних робіт з оформленням відповідної експлуатаційної документації.