Медицина

RUCKUS SMART WI-FI – зв’язок без перешкод

Ключова складність покриття мережою Wi-Fi медичних закладів полягає в забезпеченні вимог щодо рівня сигналу в умовах захищених екранованих приміщень та накладання потоків трафіку, який генеруються томографами й іншим діагностичним обладнанням.

Проблему ускладнює те, що вибір технології та продуктів тільки певною мірою вирішує завдання. Правильний дизайн, розгортання та інтеграція з іншими системами не менш важливі.

Завдяки унікальним технологіям RUCKUS, а також широким можливостям функціонального налаштування обладнання, вдається подолати вищенаведені проблеми та досягти необхідної працездатності системи.

Зокрема, потужні можливості технології адаптивних антен BeamFlex, дозволяють збільшити дальність, поліпшити стабільність підключення та збільшити пропускну здатність.

Зменшення енергоспоживання та зниження радіовипромінювання – додаткові вигоди, які отримують медичні заклади, якщо обирають RUCKUS SMART WI-FI.

Ключові переваги RUCKUS SMART WI-FI:

Єдина мережа для всіх послуг.

Завдяки надсучасним точкам доступу стандарту 802.11 ac/ax медичні заклади можуть розгорнути єдину інфраструктуру бездротової мережі високого ступеня надійності, яка необхідна для паралельної підтримки всіх основних завдань бізнесу, зокрема:

  • багаторівневого високошвидкісного доступу в інтернет (HSIA);
  • роботи системи виклику медперсоналу;
  • відео за запитом на основі IP (VOD);
  • бек-офісу і послуг з оптимізації;
  • передачі голосу по IP (VoIP);
  • цифрових вивісок і кіосків.

Неперевершена підтримка мультимедіа.

Передача потокового IP-відео, голосовий зв’язок та інші мультимедійні застосунки, такі як показ реклами на цифрових носіях, набувають першорядного значення. На відміну від інших бездротових систем, систему RUCKUS ZoneFlex від початку розроблено з підтримкою мультимедійних технологій. Запатентована технологія адаптивних антен і технології управління потоками даних однозначно класифікують, планують, визначають пріоритети й оптимізують чутливий до мережних затримок мультимедійний трафік з метою забезпечення показу відео для гостей без спотворень і бездоганності голосових комунікацій між співробітниками готелю, які використовують IP-телефони.

Повсюдне забезпечення більш надійного зв’язку Wi-Fi при меншій кількості точок доступу.

Інтелектуальна мережа Wi-Fi від RUCKUS забезпечує максимально надійну передачу і прийом сигналів Wi-Fi. Запатентована компанією бездротова технологія BeamFlex™ передає сигнали Wi-Fi клієнтам бездротової мережі, обираючи найефективніші шляхи й уникаючи перешкод. Одна точка доступу RUCKUS ZoneFlex забезпечує збільшення діапазону в 2–4 рази порівняно з іншими точками доступу. Більш ніж у 90 % випадків, використовуючи обладнання RUCKUS, замовники змогли знизити кількість своїх точок доступу на 35–40 % і, відповідно, істотно зекономити кошти.

Надвисока пропускна здатність Wi-Fi.

Кожна точка доступу RUCKUS ZoneFlex не тільки підтримує сотні паралельних підключень клієнтів, а й використовує переваги найсучасніших технологій, таких як управління смугою частот, забезпечення рівного доступу до ефіру і розподіл навантаження клієнтів для кращої оптимізації використання переобтяженого діапазону радіочастот. У поєднанні із запатентованою технологією BeamFlex, яка забезпечує користувачам швидке від’єднання від мережі Wi-Fi, ця система уможливлює взаємодію з величезною кількістю одночасних підключень користувачів по Wi-Fi, яку не може забезпечити жодна інша система.

Запишіться на консультацію


Ми допоможемо зрозуміти, як RUCKUS SMART WI-FI вирішить ваші завдання та підберемо найбільш відповідні продукти.