Новини

ТРЦ «Наше Небо» в передмісті Києва облаштовано засобами фізичної безпеки

Питання забезпечення фізичної безпеки посідає важливу сходинку в системі клієнтського сервісу будь-якого ТРЦ. Гості мають розраховувати на те, що у випадку непередбачуваних подій, заклад зможе оперативно вжити потрібних заходів.

Новий ТРЦ «Наше Небо», який прикрасив центральну автомобільну артерію передмістя Києва, вирізняється відповідальним ставленням до безпеки відвідувачів, тому інвестував в створення сучасної системи контролю, моніторингу та реагування.

Перед спеціалістами Compass Engineering постало завдання облаштувати двоповерхове приміщення, загальною площею 1200 кв.м. системами охоронної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження.

Вимоги бізнес-замовника, окрім прямих функціональних задач, включали:
  • Забезпечення мінімального часу реагування на тривожні повідомлення та інциденти.
  • Нівелювання людського фактору в роботі систем.
  • Підтримку навантажень в часи пік.
  • Крос-функціональну взаємодію між різними системами.

З огляду на побажання замовника Compass Engineering було запропоновано:
  • Доповнити систему охоронної сигналізації сучасним моніторинговим центром, завдяки якому оператор отримує інформацію на інтерактивні графічні плани, що дозволило суттєво скоротити час реагування на тривожні повідомлення.
  • Систему контролю доступу побудувати на базі електричних замків, які оперують електронним ідентифікаторами. Завдяки цьому вдалося побороти «забудькуватість» персоналу по відношенню до замикання дверей, вести облік робочого часу та подій.
  • Обрати інтелектуальну систему відеоспостереження з розвинутим модулем аналітики, що підтримує розпізнавання обличь та автомобільних номерних знаків, а також широкими можливостями масштабування.

Інтеграційні властивості обраних систем посилили можливості системи та перетворили її на справжнісінький інформаційний «блокпост». Так, контроль доступу підкріплюється даними візуального контролю, що пришвидшує реагування на інциденти. А взаємодія з системами пожежної автоматики забезпечує можливість організації евакуаційних маршрутів для здійснення евакуації персоналу та відвідувачів, при виникненні надзвичайної ситуації.

Бажаємо команді ТРЦ «Наше Небо» якомога менше інцидентів, а його відвідувачам тільки позитивних емоцій від перебування в закладі.

Спеціалісти Compass Engineering завжди готові проконсультувати щодо систем фізичної безпеки! Звертайтесь на: info@compass-engineering.com.ua