Новини

Екрановані захищені ЦОДи для реалістів

Compass Engineering створює свої модульні ЦОДи так, щоб ви були готові до найнегативнішого сценарію розвитку подій. Тому ми обладнали наші рішення всіма необхідними засобами захисту. Наприклад, екранування конструктиву, використання екранованих шаф, які захищатимуть ваші дані від навмисного зняття конфіденційних даних із серверів, втручання у роботу інформаційних систем та знищення інформації на електронних носіях за допомогою спеціальної апаратури. 

А ще посилили несучі конструкції, обладнали модуль протипожежними дверима зі ступенем вогнестійкості 1 година та виконали підлогу з листової сталі товщиною 4 мм. 

Все це зовсім не заважає мобільності. Контейнерне рішення спроектовано таким чином, щоб забезпечити максимальну швидкість перекладу контейнера з робочого положення в транспортне, а також, максимальну простоту транспортування. Серверні шафи мають достатню навантажувальну здатність, і закріплені таким чином, щоб забезпечити можливість транспортування. Конструктивною особливістю шаф і ДБЖ є не тільки їх можливість установки в ряд і фіксація до підлоги, але і їх механічна фіксація шляхом з'єднання елементів ряду між собою. Отримана конструкція є жорстко закріпленої і готової до перевезення. Наш ЦОД зпроектований таким чином, щоб під час транспортування зовні не було жодних ознак, що це не звичайний морський контейнер. 

Хочете дізнатись більше? Переходьте за посиланням: …

Або звертайтесь за консультацією до Василя Матвєєва:
+380674032347
v.matveev@compass-engineering.com.ua

#compassengineering #datacenter #infrastructure