Сфера гостинності

RUCKUS SMART WI-FI обирають найкращі

Сучасні бізнесмени й відпочивальники як ніколи обізнані з технікою та очікують на наскрізний швидкісний інтернет-зв’язок. 83 % гостей готелю знаходять час повідомити про поганий досвід використання Wi-Fi. А 36 % наступного разу оберуть інший готель, якщо не зможуть отримати швидке та надійне підключення.

RUCKUS спрямовує максимум зусиль на те, щоб забезпечити відмінний Wi-Fi. Тому 70 % ринку готельного бізнесу та 86 % елітної нерухомості у світі покладаються на RUCKUS SMART WI-FI.

Високопродуктивні точки доступу RUCKUS і комутатори RUCKUS ICX™ дають можливість розгорнути єдину й надійну мережну інфраструктуру для одночасної підтримки важливих бізнес-застосунків.
Ключові переваги RUCKUS SMART WI-FI:

Єдина мережа для всіх послуг.
Завдяки надсучасним точкам доступу стандарту 802.11 ac/ax власники готелів можуть розгорнути єдину інфраструктуру бездротової мережі високого ступеня надійності, яка необхідна для паралельної підтримки всіх основних завдань бізнесу, зокрема:
  • багаторівневого високошвидкісного доступу в інтернет (HSIA);
  • торгових терміналів;
  • відео за запитом на основі IP (VOD);
  • бек-офісу і послуг з оптимізації;
  • передачі голосу по IP (VoIP);
  • цифрових вивісок і кіосків.

Неперевершена підтримка мультимедіа.
Передача потокового IP-відео, голосовий зв’язок та інші мультимедійні застосунки, такі як показ реклами на цифрових носіях, набувають першорядного значення. На відміну від інших бездротових систем, систему RUCKUS ZoneFlex від початку розроблено з підтримкою мультимедійних технологій. Запатентована технологія адаптивних антен і технології управління потоками даних однозначно класифікують, планують, визначають пріоритети й оптимізують чутливий до мережних затримок мультимедійний трафік з метою забезпечення показу відео для гостей без спотворень і бездоганності голосових комунікацій між співробітниками готелю, які використовують IP-телефони.


Повсюдне забезпечення більш надійного зв’язку Wi-Fi при меншій кількості точок доступу.
Інтелектуальна мережа Wi-Fi від RUCKUS забезпечує максимально надійну передачу і прийом сигналів Wi-Fi. Запатентована компанією бездротова технологія BeamFlex™ передає сигнали Wi-Fi клієнтам бездротової мережі, обираючи найефективніші шляхи й уникаючи перешкод. Одна точка доступу RUCKUS ZoneFlex забезпечує збільшення діапазону в 2–4 рази порівняно з іншими точками доступу. Більш ніж у 90 % випадків, використовуючи обладнання RUCKUS, готелі змогли знизити кількість своїх точок доступу на 35–40 % і, відповідно, істотно зекономити кошти.


Надвисока пропускна здатність Wi-Fi.
Кожна точка доступу RUCKUS ZoneFlex не тільки підтримує сотні паралельних підключень клієнтів, а й використовує переваги найсучасніших технологій, таких як управління смугою частот, забезпечення рівного доступу до ефіру і розподіл навантаження клієнтів для кращої оптимізації використання переобтяженого діапазону радіочастот. У поєднанні із запатентованою технологією BeamFlex, яка забезпечує користувачам швидке від’єднання від мережі Wi-Fi, ця система уможливлює взаємодію з величезною кількістю одночасних підключень користувачів по Wi-Fi, яку не може забезпечити жодна інша система.

Запишіться на консультацію


Ми допоможемо зрозуміти, як RUCKUS SMART WI-FI вирішить ваші завдання та підберемо найбільш відповідні продукти.