Новини

Як ми допомогли промисловому холдингу забезпечити безперебійну роботу ІТ-обладнання для контролю виробництва

Відомий холдинг має значну територіально розподілену інфраструктуру як виробничого, так і адміністративного призначення. Роки модернізації, коли було залучено різних підрядників, призвели до розпорошеності в побудові інженерних рішень, що позначилося на спроможності підприємства:
  • розуміти стан як виробничого, так і ІТ-обладнання;
  • здійснювати моніторинг подій;
  • ефективно та швидко реагувати на події.

Менеджмент непокоїли простої виробництва, які час від часу могли виникати внаслідок некерованості інфраструктури та безпосередньо впливали на прибуток і безперебійність роботи.

Стало зрозуміло, що холдингу потрібно модернізувати інженерну інфраструктуру комутаційних приміщень і створити на їхній базі єдиний центр моніторингу.

Compass Engineering розпочав свою роботу з холдингом з детального аудиту всіх майданчиків. Зібрані дані дали змогу оцінити загальний стан обладнання та можливості його подальшого використання.

Цю інформацію разом з вимогами замовника було покладено в основу пропозиції системного інтегратора.

Вона охоплювала кілька варіантів архітектури й ідеології роботи єдиного центру моніторингу, до складу якого увійшли такі системи:
  • система моніторингу;
  • гарантоване електроживлення;
  • система охолодження та кондиціювання;
  • пожежогасіння.

Після серії консультацій замовник визначився з концепцією, а команда Compass Engineering перейшла до підготовки проєктних рішень.

З урахуванням рівня складності проєкту й вимог щодо надійності наші інженери рекомендували будувати основні системи на обладнанні APC by Schneider Electric.

Упровадження спроєктованих рішень тривало 3 місяці. Окрім вирішення завдання на інфраструктурному рівні, Compass Engineering консультував замовника з приводу організації внутрішніх процедур реагування та створення групи супроводу – експлуатаційної бригади центру.

За результатами проєкту повністю модернізовано інженерну інфраструктуру комутаційних приміщень холдингу. Команда супроводу отримала можливість здійснювати централізований моніторинг усієї розподіленої інфраструктури. Кожен об’єкт відслідковується за показниками:
  • температура в приміщенні
  • напруга на розподільному щиті
  • інші показники роботи ІТ обладнання

Якщо, наприклад, у приміщенні зафіксовано підвищення температури чи критичне відхилення інших параметрів, експлуатаційна бригада отримує всі необхідні дані для реагування миттєво.

Холдинг загалом має інструмент контролю за станом обладнання, унаслідок чого зменшилася кількість збоїв і простоїв.

Консультації щодо обладнання та придбання рішень APC:


info@compass-engineering.com.ua

+380 (44) 585 28 18