Новини

Тепловізійні камери - бачать ворога вдень і вночі

Друзі, ділимося досвідом застосування рішень Compass Engineering для військових цілей.

Тепловізійні камери зараз надзвичайно затребувані у зонах бойових дій. Ефективність їх використання нашими ЗСУ важко переоцінити - ворог знищується якісно та цілодобово. Варто звернути особливу увагу на захист периметру населених пунктів, у яких зараз або потенційно у майбутньому можуть йти зіткнення. Тепловізійні IP-камери дозволяють вчасно стримувати проникнення ДРГ та ворожої техніки. Стеження при цьому відбувається дистанційно та непомітно - дані оператору передаються мережею, тобто без ризику для людського життя.

На сьогодні є надзвичайно позитивні відгуки щодо використання такого підходу у реальній практиці захисту великих міст.

При поєднанні відеоаналітики класифікації об’єктів за типом (людина / транспорт) та високої роздільної здатності, тепловізори працюють проактивно – значно покращується безпека на великих відстанях, у місцях із поганою видимістю, в т.ч. у темряві або при задимленні. Особливо корисним контрастне зображення є в умовах щільної забудови, де надзвичайно важко відслідковувати переміщення ворожих сил.

Тактика ведення оборони сучасними засобами блокує можливість агресора діяти несподівано, а також змінює оперативну ситуацію на користь наших Збройних Сил, включаючи територіальну оборону на місцях.

Як результат: тепловізійні камери стануть у нагоді для закриття міського периметру, а також об’єктів критичної інфраструктури, таких як ТЕЦ, АЕС, військових об’єктів та ін.

Ми готові забезпечити розрахунок проекту та мінімальний термін постачання.

З питань придбання звертайтесь, будь ласка, до:


Працюємо далі – наближаємо перемогу!