Сфера гостинності

Перетворіть потенційний ризик відключення електроенергії у бізнес-можливість!

Готель - це складна в технічному відношенні будівля з певними вимогами до комфорту, естетики та безпеки проживання. Від усіх цих складових залежить успіх ведення бізнесу. Чи не останню роль у всьому грає енергопостачання.

При відсутності централізованого аварійного електропостачання, передбачається наявність стаціонарного джерела безпечного живлення (ДБЖ), яке забезпечує електричним струмом основне освітлення і роботу устаткування (зокрема, ліфтів) протягом не менше 24 годин, а для готелів категорії 4 * і 5 * - стаціонарного ДБЖ, що забезпечує роботу всього енергоспоживаючого обладнання.

Для готелів несподівані відключення електроенергії можуть бути руйнівними. Стандарти гостинності дуже високі, і коли гості стикаються з проблемами під час перебування, співробітники готелю мають знайти творчі рішення, щоб зберегти комфорт, безпеку і задоволеність своїх гостей.

У світі відомі випадки, коли відключення електроенергії носили масштабний характер і в цій ситуації гості звернули увагу на тих небагатьох готельєрів, яким вдалося зберегти в робочому стані свої основні об'єкти. Після таких відключень готелі-лідери галузі усвідомили, що потенційні перебої можуть серйозно вплинути на роботу, і в цілому готелі були абсолютно не готові до даної ситуації.

Отже, як можна перетворити потенційний ризик відключення електроенергії в бізнес-можливість? Встановіть нові системи безперебійного живлення Huawei, які будуть підтримувати роботу вашого готелю в будь-якій складній ситуації, пов’язаній з електроживленням. Створюючи своє рішення ДБЖ SmartLi, компанія Huawei об'єднала технології виготовлення електронного обладнання з цифровими і інтелектуальними технологіями. ДБЖ SmartLi, що поєднує технології літій-іонних батарей з модульною конструкцією, стане новим словом в електропостачанні. Компактна система акумуляторних батарей SmartLi для джерел безперебійного живлення з тривалим терміном служби відрізняється високою надійністю, безпекою і простотою в обслуговуванні.

Запишіться на консультацію


Ми допоможемо зрозуміти, як SmartLi вирішить ваші завдання, або підберемо більш відповідний продукт.