Партнери

Cisco Systems, Inc. (Також Cisco) - американська транснаціональна компанія, що розробляє і продає мережеве обладнання. Одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізуються в області високих технологій. Cisco називає себе "світовим лідером в галузі мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет".

www.cisco.com

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією і автоматизації. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах світу.

www.schneider-electric.com

Axis Communications AB - шведська компанія, яка займається виробництвом і продажем мережевих камер і систем спостереження. Штаб-квартира розташована Лунд, Швеція.

www.axis.com

 

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) - велика технологічна компанія з штаб-квартирою в Пало-Альто (Каліфорнія, США). HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників та кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в області інфраструктури, персональних обчислювальних систем та пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки і аутсорсингу, а також пристрої друку та засобу виведення зображень для великих підприємств, організацій малого та середнього бізнесу.

www.hpe.com

 

Milestone Systems - виробник програмного забезпечення для управління відео (VMS).

www.milestonesys.com

Компанія Vertiv займається розробкою, створенням та обслуговуванням критично важливих технологій, призначених для центрів обробки даних, комунікаційних мереж, а також для комерційного і промислового обладнання.

www.vertivco.com

Компанія Samsung Group - південнокорейська група компаній, заснована в 1938 році. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, включаючи повний цикл виробництва інтегральних мікросхем, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- і відеопристроїв. Головний офіс компанії розташований в Сувоне.

www.samsung.com

 

Компанія CommScope - глобальний диверсифікований постачальник рішень для широкосмугової, корпоративної і бездротової інфраструктури. Компанія заснована в 1976 році та розташована в Хікорі, штат Північна Кароліна, США.

www.commscope.com

Panduit - світовий лідер в сфері проектування та виробництва передових інфраструктурних рішень, які допомагають підприємствам у рази зменшити ризики фізичного рівня. Компанія заснована в 1955 році, Тінлі Парк, Іллінойс, США.

www.panduit.com

Seiko Epson Corporation - холдингова компанія групи Epson, що є частиною японського багатогалузевого концерну Seiko Group. Один з найбільших виробників принтерів і картриджів до них, також випускає відеопроектори, промислове обладнання і електронні компоненти. Основні виробничі потужності знаходяться в Японії, а також в Індонезії, Малайзії, Філіппінах, Таїланді, Сінгапурі, США, Італії і Великобританії. Штаб-квартира розташована в місті Сува (Японія).

www.epson.com

LG Electronics Inc. - південнокорейська компанія, один з найбільших світових виробників споживчої електроніки і побутової техніки. Входить до складу конгломерату LG Group. Головний офіс компанії LG Electronics знаходиться в Сеулі, Республіка Корея, 120 представництв компанії відкриті в 95 країнах світу.

www.lg.com

 

Компанія «R&M» (Райхле і Де-Массарі) виробник високоякісних компонентів і рішень для побудови структурованих кабельних систем починаючи з 1964 року. Висока якість продукції, інноваційний і перспективний підхід до системного проектування, що надаються компанією, гарантують ефективне і виправдане інвестування коштів замовника в надійні і довговічні інфраструктурні рішення.

www.rdm.com

NEC - японська компанія, виробник електронної, комп'ютерної техніки, телекомунікаційного обладнання, одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній. Штаб-квартира знаходиться в Токіо.

www.nec.com

Hanwha Techwin - компанія, яка створила повний комплекс відеоспостереження від камер і пристроїв зберігання до інтегрованого управління та інтелектуального програмного аналізу відео з використанням вищого рівня оптичного дизайну, виробництва та технологій обробки зображень. Штаб квартира розташована в Seongsan-gu, Південна Корея.

www.hanwhatechwin.com

 

Компанія MOBOTIX - виробник інтелектуальних IP-відеосистем, які забезпечують комплексну безпеку, безкомпромісну надійність і відрізняються традиційно високою якістю зі знаком «Зроблено в Німеччині».

www.mobotix.com

 

Розробка сайту: Divilon
© Compass Engineering 2020