Партнери

Axis Communications AB - шведська компанія, яка займається виробництвом і продажем мережевих камер і систем спостереження. Штаб-квартира розташована Лунд, Швеція.

www.axis.com

 

Cisco Systems, Inc. (Також Cisco) - американська транснаціональна компанія, що розробляє і продає мережеве обладнання. Одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізуються в області високих технологій. Cisco називає себе "світовим лідером в галузі мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет".

www.cisco.com

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією і автоматизації. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж в 100 країнах світу.

www.schneider-electric.com

Компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) - велика технологічна компанія з штаб-квартирою в Пало-Альто (Каліфорнія, США). HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників та кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в області інфраструктури, персональних обчислювальних систем та пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки і аутсорсингу, а також пристрої друку та засобу виведення зображень для великих підприємств, організацій малого та середнього бізнесу.

www.hpe.com

Компанія Vertiv займається розробкою, створенням та обслуговуванням критично важливих технологій, призначених для центрів обробки даних, комунікаційних мереж, а також для комерційного і промислового обладнання.

www.vertivco.com

 

Milestone Systems - виробник програмного забезпечення для управління відео (VMS).

www.milestonesys.com

Panduit - світовий лідер в сфері проектування та виробництва передових інфраструктурних рішень, які допомагають підприємствам у рази зменшити ризики фізичного рівня. Компанія заснована в 1955 році, Тінлі Парк, Іллінойс, США.

www.panduit.com

 

Компанія MOBOTIX - виробник інтелектуальних IP-відеосистем, які забезпечують комплексну безпеку, безкомпромісну надійність і відрізняються традиційно високою якістю зі знаком «Зроблено в Німеччині».

www.mobotix.com

 

Група компаній DKC була заснована в 1998 році і на сьогоднішній день входить до числа провідних виробників кабеленесучих систем і електрощитового обладнання.

Асортимент DKC налічує понад 25000 компонентів і аксесуарів, об'єднаних в 6 основних груп - кабельні канали, труби, металеві лотки, захист від блискавок і заземлення, шинопроводи та електрощитове обладнання. 

www.dkc.kiev.ua

 

Honeywell - американська корпорація, що виробляє електронні системи управління і автоматизації. Основні напрямки -  технології для експлуатації будівель і промислових споруд, автомобільне устаткування, турбокомпресори, аерокосмічне обладнання.

www.honeywell.com

Seiko Epson Corporation - холдингова компанія групи Epson, що є частиною японського багатогалузевого концерну Seiko Group. Один з найбільших виробників принтерів і картриджів до них, також випускає відеопроектори, промислове обладнання і електронні компоненти. Основні виробничі потужності знаходяться в Японії, а також в Індонезії, Малайзії, Філіппінах, Таїланді, Сінгапурі, США, Італії і Великобританії. Штаб-квартира розташована в місті Сува (Японія).

www.epson.com

Компанія Legrand пропонує повний комплекс рішень для організації електричної та інформаційної інфраструктур об'єктів промислового, фінансового, комерційного та житлового секторів. Будучи надійним постачальником, чия продукція відповідає високим стандартам європейської якості, компанія надає повний спектр послуг технічного, гарантійного та інформаційного супроводу.

www.legrandgroup.com

Компанія Samsung Group - південнокорейська група компаній, заснована в 1938 році. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, включаючи повний цикл виробництва інтегральних мікросхем, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- і відеопристроїв. Головний офіс компанії розташований в Сувоне.

www.samsung.com

 

LG Electronics Inc. - південнокорейська компанія, один з найбільших світових виробників споживчої електроніки і побутової техніки. Входить до складу конгломерату LG Group. Головний офіс компанії LG Electronics знаходиться в Сеулі, Республіка Корея, 120 представництв компанії відкриті в 95 країнах світу.

www.lg.com

Siemens - найбільший у Європі міжнародний концерн, що працює у галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв'язку та світлотехніки.

www.siemens.com

Hanwha Techwin - компанія, яка створила повний комплекс відеоспостереження від камер і пристроїв зберігання до інтегрованого управління та інтелектуального програмного аналізу відео з використанням вищого рівня оптичного дизайну, виробництва та технологій обробки зображень. Штаб квартира розташована в Seongsan-gu, Південна Корея.

www.hanwhatechwin.com

Компанія CommScope - глобальний диверсифікований постачальник рішень для широкосмугової, корпоративної і бездротової інфраструктури. Компанія заснована в 1976 році та розташована в Хікорі, штат Північна Кароліна, США.

www.commscope.com

Компанія Bosch є одним з найбільших в Європі виробників продукції в таких галузях: машинобудування, автомобільні вузли та комплектуючі, виробництво інструментів, діагностичних та керуючих механізмів та пристроїв; будівельна та побутова техніка; теплова та солярна техніка; системи зв'язку та безпеки. 

www.bosch.ua

Розробка сайту: Divilon
© Compass Engineering 2020